Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama Araştırma Merkezi

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama Araştırma Merkezi

Randevu

Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama-Araştırma Psikolojik Danışmanlık Merkezi (MARPAM), acil durumlar dışında randevu ile çalışır.

ÖĞRENCİ BAŞVURU FORMU İNDİR
PERSONEL BAŞVURU FORMU İNDİR

Randevu almak için, ilgili form/formları marpam@marmara.edu.tr adresine e-posta göndermek yeterlidir.

Başvurunuz mümkün olan en yakın zamanda bir psikolojik danışmana yönlendirilmeniz ile  sonuçlandırılır ve randevunuz tanımlanır. Yoğun dönemlerde randevu süreci 2-4 hafta sürebilir. Randevu talebinizi belirten  e-posta'yı yazarken ugun olduğunuz gün ve saatleri mümkün olan en fazla seçenek ile belirtmeniz  randevu sürecinizi hızlandırır.

Görüşmelerin sıklığı ve süresine sizin ihtiyaç ve beklentinize, başvurduğunuz döneme ve birimin uygunluğuna göre karar verilir. Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama-Araştırma Psikolojik Danışmanlık Merkezi (MARPAM)'nin hizmet alanının ya da çalışma koşullarının dışında kalan ve/veya uzun dönemli psikolojik yardım ihtiyaçları için güvenilir yardım kaynaklarına yönlendirme yapılır.

Acil durumlarda aranmayı beklemeden mesai saatleri içinde Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama-Araştırma Psikolojik Danışmanlık Merkezi (MARPAM)'ne gelmeniz, mesai saatleri dışında en yakın sağlık kuruluşuna ulaşmanız önerilir.

İlk randevunuza haber vermeden gelmediğiniz takdirde Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama-Araştırma Psikolojik Danışmanlık Merkezi (MARPAM)’nden yardım almaktan vazgeçtiğiniz düşünülür.

Bu durumda, istiyorsanız MARPAM'a ulaşarak başvurunuzu aktif hale getirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 

Bu sayfa Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama Araştırma Merkezi tarafından en son 28.09.2018 09:00:53 tarihinde güncellenmiştir.